Bardzo trudno wyrazić jednym zdaniem, dlaczego …dzieją się nam rozmaite rzeczy: choroby, wypadki, tracimy kogoś bliskiego czy nagle całe nasze życie wskutek jakiegoś zdarzenia wywraca się do góry nogami. Świadomość tego, co się dzieje jest już połową sukcesu, aby zapanować nad sytuacją. Drugą połowę stanowi świadomość tego, dlaczego to się zadziało i co za tym stoi. Wszystko to, co nas spotyka w życiu jest utorowane przez nasze przekonania, rodowe utarte szyny, które nakazują nam w sposób nieświadomy dokonywać takich czy innych wyborów, iść taką czy inna drogą. I ma to związek ze wszystkim, co nam się w życiu zdarza. A co byłoby, gdyby móc to zrewidować, odkodować i zacząć tym poniekąd świadomie zarządzać? O ile byłoby nam lżej, kiedy potrafilibyśmy połączyć jeden fakt z drugim – chorobę dziadka z przypadłością zdrowotną swojego syna. Losy dalekiego wujka z wyborami córki czy po prostu dowiedzieć się, jaka trauma – konkretny konflikt emocjonalny stoi za moją chorobą czy dolegliwością. Zapraszam na cykl spotkań – warsztatów, treningów i terapii na żywo w jednym. Zapraszam do udziału w Akademii Revitalium – Totalna Biologia.
Totalna Biologia, w Polsce znana i popularyzowana jako „Recall Healing” pozwala łączyć logikę biologii z wiedzą medyczną. To przepiękna metafora spojrzenia na nasze wszystkie bolączki życiowe przez pryzmat dogłębnej analizy obrazu życia i genealogii. To stosunkowo proste narzędzia i metody, aby wyjść zza kurtyny i naprawdę zobaczyć, uświadomić sobie, co z czego wynika.
Ja do tego dokładam kilkunastoletnie doświadczenie holistycznego podejścia do zdrowia, medycynę alternatywną, szamańskie praktyki oraz przede wszystkim techniki zmiany percepcji patrzenia na swój obraz życia.
Zapraszam do udziału w Akademii Revitalium, która składa się z 8 zjazdów – każdy o innej tematyce. Całodzienne spotkania, których efektem będzie zaprezentowanie uczestnikom kompletnie nowej wiedzy i zarazem spojrzenia na siebie, na swoje problemy oraz udostępnienia dedykowanych narzędzi do samodzielnej pracy.

Wszystkie spotkania odbywać się będą w Centrum „Tu Słońce”, ul. Pułaskiego 20 w Katowicach w godzinach 10.00-16.00.

Spotkania będą miały charakter warsztatowy, gdzie łączyć będziemy wiedze – teorię z praktyką w formie terapii na żywo i ćwiczeń.

Program i terminarz Akademii Revitalium:
23.10.2022 Inauguracja Akademii oraz warsztaty pt. „Obraz i perspektywa życia vs Plan/Cel jako wstęp do Totalnej Biologii”
4.12.2022 warsztaty pt. „Biologia dziecka”
22.01.2023 warsztaty pt. „Związki partnerskie i relacje z otoczeniem”
19.02.2023 warsztaty pt. „Otyłość”
19.03.2023 warsztaty pt. „Główne choroby wg. totalnej biologii”
23.04.2023 warsztaty pt. „Symbologika”
21.05.2023 warsztaty pt. „Terapia na żywo”

Koszt udziału w jednym spotkaniu 150 zł. + dla zainteresowanych nieodpłatnie 90 min. sesja.

Ilość miejsc ograniczona do max 12 osób, co pozwoli równolegle do materiału pracować z „problemem” uczestnika.

UWAGA: nie ma konieczności i takiego wymogu, aby zaliczyć wszystkie zajęcia. Wszystkie tematy są ze sobą integralne, ale też posiadają autonomię merytoryczną. Zapraszam na wybrane spotkania, które rezonują z tobą najbardziej.

Zapraszam Marcin Gieracz. Zapisy tylko pod nr tel.: 609827140 lub rezerwacja wysłana na maila marcin@revitalium.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.