Zapewne zapoznając się bliżej z tematyką, którą opisuję na stronach Revitalium.pl chwytasz się za głowę, bo coś takiego ciężko zmieścić w naszych wąskich umysłach traktujących leczenie, jako coś zamkniętego i określonego w pełni. Doskonale rozumiem to uczucie. W końcu setki lat medycyna uczyła nas i staranie pielęgnowała, jak zbudowany jest ludzki organizm oraz jak funkcjonuje. Okazuje się, że nic nie jest stałe, wszystko się zmienia. Najnowsze badania, szczególnie z dziedziny fizyki kwantowej dowodzą, że nasze postrzeganie zdrowia należy co najmniej zweryfikować. Fizycy bowiem przedstawili fakty, które otwierają przed nami nowe horyzonty myślenia – nowe rozumienie i pojmowanie naszej egzystencji. Najśmielszą sugestią świata nauki jest to, że nasza podświadomość może dowolnie kreować naszą rzeczywistość. To znaczy, że potęga podświadomości naprawdę ma sens, a każdy z nas jest kowalem swojego losu. Trudno w to jednak uwierzyć, zaakceptować a jeszcze trudniej wcielić taką ideę w życie. Czy faktycznie wystarczy ot tak po prostu zażyczyć sobie tego i tamtego….i to się wydarzy? Ano właśnie tak. Nie inaczej jest z naszymi chorobami i ich emocjonalnym podłożem. O czym też rozwodzi się już nauka. Badacze non stop pracują laboratoryjnie chcąc dowieść słuszności tez stawianych od dekad, że człowiek ma dar samouzdrawiania, a energia ciała czy sztuka oddechu dają organizmowi nieograniczone możliwości rehabilitacyjne. Tak właśnie powstała idea RecallHealing – Totalna Biologia.

Chciałbym dzięki powołaniu Revitalium nie tylko pomagać w rozwiązaniu indywidualnych problemów moich pacjentów, ale też szerzyć wiedzę m.in. RecallHealing o tym, w jaki sposób każdy z nas może znacząco wpływać na swoje ogólne samopoczucie, ale też realnie walczyć z chorobą. W konsekwencji prowadząc do jej całkowitego uleczenia. Nasze choroby i dolegliwości to nie przypadek. Nic w naszym życiu nie dzieje się przypadkiem. Na pewno odniosę się do tej kwestii szczegółowo w następnych publikacjach. Nasze choroby to informacja, która dobrze przez nas zinterpretowana może nam w bardzo konkretny sposób pomóc lepiej funkcjonować tu i teraz oraz w przyszłości. Podłożem chorób są nasze emocje schowane głęboko w podświadomości, które zostały ukształtowane w naszym dzieciństwie, a u wielu z nas jeszcze wcześniej – w rodzinnym klanie poprzednich pokoleń. Twórcy metodologii RecallHealing – Totalna Biologia przeprowadzili setki tysięcy obserwacji medycznych, z których jednoznacznie wynikały te same stwierdzenia. Za każdą chorobą kryły się te same, powtarzające się emocje. Pozwoliło to stworzyć mapę chorób i organów oraz odpowiadające im emocje. W ten sposób łatwiej można identyfikować przyczynę choroby oraz zmierzyć się z diagnozą lekarską. Poniżej przykład takich relacji: choroba – dana część układu kostnego.

Dla wszystkich osób, które nadal szczerze nie pojmują opisanych treści na Revitalium.pl oraz w niniejszym tekście i twierdzą, że to niemożliwe, że to zbyt oczywiste lub na nowo definiujące podejście do medycyny, mogę jedynie powiedzieć, że nie odnotowałem przypadku, włącznie ze mną i moją rodziną, gdzie te powiązania nie potwierdziły się! Zachęcam do zastanowienia się i głębszej refleksji. Pomyślcie sami nad tym, jak często oraz w jakich momentach życiowych przeżywacie jakie dolegliwości, bądź choroby. Wszystko będzie miało związek, przyczynę oraz uzasadnienie. Ułoży się w logiczną całość. To jest właśnie RecallHealing. Rozwiązywanie konfliktów emocjonalnych, które leżą u podstaw naszych chorób i dolegliwości.

Zapraszam do współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.